sebeplusy

21. dubna 2011 v 11:20
Dnes mám den pozitiv. Jsem vlastně děsně bezva. Vlastně bych na sobě neměnila nic. Teda skoro.

cením si mého vztahu k přírodě. jsem venku ráda. venku je to fajn. nepotřebuju mít u sebe nikoho a jsem v lese spokojená. Les je krásný. Příroda je krásná. Je tam klid a žádná auta. A dovede nás hodně naučit a přijme nás. Není nic lepšího než jít ve špatné náladě ven, nejlépe se vyběhat.

cením si svojí nejasnosti. jedna vlastnost, která mi dost komplikuje život, mi ho ohromně obohacuje. nebaví mě jednotvárnost, otravují mne systémy. je v tom dávka kreativity. nechodit po stejných cestách, dělat neočekávané věci, nejet dle naplánovaných jídelníčků, spontánnost. (ač na druhou stranu někdy z nějakých - těch stupidních a nepodstatných, díky rozume - nejsem schopna ustoupit, nejedná se ale o stereotypy u určitých konkrtností, ale náhodně zvolená činnost, kterou neukončím, dokud není perfektní. žeby důvod všech neodevzdaných esejí, protože nejsou dokonalé?)

cením si své upřímnosti. nehraju si (hrát dle erika berne). nechovám se nějak, protože z toho kyne zisk. je to bezva. jste pak čistí. na druhou stranu to kapku komplikuje život, vzhledem k tomu, že převážná většina populace si hraje neustále...

cením si přemýšlivosti o lidech. neodsuzuju, přemýšlím, proč asi se ten a ten choval tak a tak. proč byl zlý. protože dětství. za vším je schováno dětství. být rodič je odpovědnost jak kráva.

cením si inteligence. vím, že jsem inteligentní.

cením si otevřenosti. naučila jsem se být přístupná mnoha věcem, názorům, oblastem vědění.

Naučím se mít se ráda. Protože to všecko, co jsem vyjmenovala:D Jsem dobrej člověk a můžu druhým taky něco dát.
 


Komentáře

1 fall fall | Web | 24. dubna 2011 v 19:31 | Reagovat

u jednoho komentu jsi nechala odkaz....:-)
Nevím jestli sem mám vůbec právo chodit, ale občas se zastavím, protože se mi líbí, že osoby "podobné" taky píšou :-)
Pěkné Velikonoce!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.