Novinky posledních dní

3. května 2011 v 9:39
o kom o čem:
mlátit hlavou o zeď
otázka psycholog
arteterapie
blokáda


Často se teď cítím asi tak na mlácení hlavou o zeď. Chvílemi si říkám, že by to bylo to nejlepší, co mohu dělat. A jen možné přiblblé pohledy okolí mě od záměru odrazují.
Je na tom něco špatně?

Často se probouzím s otráveným obličejem, že zas musím začít fungovat. A není to kvůli nedostatku spánku.
Je na tom něco špatně?

Často mi přichází na mysl, že ještě mám možnost, že prostě nemusím být.
Je to normální výběr člověka, no ne?


Kamarádka (má duše v depresi, jediný člověk, kterej mi rozumí) říkala, že četla, že jakmile je člověk už od rána v depresi, je to blbý. Že už je to kolikátýsi stupeň. Taky se mně ptala, jestli vím o nějakým fajn psychologovi.
Víte, já bych k nějakýmu šla. Kdyby bylo zaručeno, že to nebude debil a že mi bude sedět. A vzhledem k poměru lidí, co mi nesedí (cca všichni) a co mi sedí (kamarádka, přítel, pes), je tato šance natolik malá, že na to kašlu. Několik let na to soustavně kašlu. A jsem čím dál tím víc v háji.

Příští týden jdu na seminář arteterapie.
Napadlo mě, že bych se nechala na čtrnáct dní zavřít na cvokárnu. A chodila bych na arteterapie a asi dramaterapie. To by se mi líbilo.
(ne že bych čekala, že mi to nějak závratně pomůže, ale prožitky by jistě byly dobré)

Jsem ve stádiu rezignace, ironizuju okolí i sebe sama (to zejména). A dokud se asi nestane nějaká velká věc, bude to tak na hovno, jak to je.


Jo a byla jsem na blokádě v neděli. Bylo to moc dobré. Měla bych k tomu pár poznatků, ale asi se mi nechce. Snad jen, že kolektivní duch vanul a my byli plni duševní síly a splolečného cíle. A prostě nemám ráda nácky.
 


Komentáře

1 fall fall | Web | 8. května 2011 v 0:27 | Reagovat

arteterapie je fajn, ale muzikoterapie mi připadne účinější v tom, že po tvém "prožitku" nezůstane nic hmotného (obraz například).

nemusíš být, můžeš nebýt. je to fajn, ale nejde to dělat moc dlouhodobě.

Pěknou noc a dobré sny dnes přeju...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.