Jo žiju a mám ráda ironii

6. června 2011 v 10:23
Že by článek pro Fall??:D

Jo, válčím. Kurz sem přežila, což byl můj hlavní cíl. Další cíle nebyly, nicméně pár věcí bylo fajn a ty co fajn nebyly, mě neštvaly, protože cíl. Perfektní strategie! Segra mi řikala. Musíš si udělat bublinu, aby tě to tak neštvalo, ať to jde mimo tebe. A asi se mi to docela povedlo. A v konečným důsledku i druzí uznali, že je škoda, že mi nedali prostor, protože sem nemohla dát to, co umím. (Tím myslím: každý má své místo v týmu a protože pro mě byl celej tým stres, tak sem se pěkně zastrčila do nenápadna, čímž jsem nenabídla svoje schopnosti a dovednosti a týmu pak vl,astně chyběly.) A bylo to zaviněno samotným - příliš dominantním týmem. (Praxe: Když musíte zakřičet, abyste řekli svůj názor, tak se radši vezete, i když nesouhlasíte s tím, na čem se vezete). Nevim, proč nás tak blbě poskládali.
Čili pozitiva: v konečné jsme s týmem aj klapali, nebo si byli schopni přiznat slabiny a říct přednosti, věděli jsme, proč to nefungovalo a kde to šlo zlepšit. Mým soukromým pozitivem je ocenění jednou holkou, která mě asi nemá ráda (zabouch se do mně chlap, kerýho ona chtěla, hahaha), která má významný slovo, kerá je vcelku úspěšná, které se bojim (nebo už asi ne). Druhým soukromým úspěchem je ono odosobnění od celýho kurzu, že sem si všecko tak nezabírala. Docela překvapení pro mě, že to umim. Zažila sem tak tři až čtyři zajímavý a dobrý aktivity či hry, který si zapisuju do mozku (jasně, že bych měla mít tu blbou kartotéku her...).

Negativa: Nicméně odosobnila sem se asi natolik, že si teď nějak nepřipouštim celou školu, čímž pádem se nejsem schopná moc učit. Vzhledem ke třem zkouškám tento týden, haha, je to průser. Jedna mi začíná za necelý dvě hodiny. Haha.
Miluju ironii. Ironizování sebe sama. V tom sem dobrá.
Dalším negativem je, že se mi rozjel můj systém. Nejsem schpná fungovat. Nebo mi to dá mnohem víc práce a přemlouvání. Snažim se jet podle systému zapisování a odškrtávání restů, ale dělám to spíš z povinnosti než chuti k tomu. Může za to těch 5 dní mimo, kde měl člověk tak akorát čas se vyčůrat a 6 hodin spánku byl luxus, kerej si člověk nemohl dovolit každej den.
Ale snad se to zpraví. I když nevim kdy...

Mám teď 14 dní hnusu a presu. Zkoušky a dodělávání restů a chystání tábora. Vlastně budu mít čas normálně fungovat až v srpnu. Ale předpokládám, že není dobré, odkládat fungování až za takovou dobu, že je lepší fungovat v rámci možností hned a furt. I když druhou stranou mince je možná demotivace z polovičatosti plynoucí.

A víte, co se mi povedlo? Psala sem před kurzem tak tři dny projekt bakalářky. Pěkně sem se s tim drbala, byl to pro mě těžkej úkol. Metodologie je sice mega zajímavá, ale taky mega těžká (pro můj nestrategický a souvislostí neschopný mozek). No a včera mi vedoucí poslala zhodnocení toho projektu a nejvíc dobrý:) Prý perfektně a pečlivě zpracované. Jup. Tak teď ještě napsat tu bakalářku a hlavně(!!!) zmáknout ten výzkum se vším tím kódováním.

Jo a eště sem tu nepřiznala jednu věc. A sice (jasně, jako každá baba) moje zaobírání se tělem. Je to v klidu a nemíním to nikam hnát. Rozumově vlastně není proč. Nikdy sem neměla moc kilo a nikdy asi ani moc kilo mít nebudu. Ale mám zafixovaný, že musim být štíhlá, bo sem byla celý dětství tintítko. A dycky mi to říkali. Jsem na to zvyklá. S tím souvisí i pro mě povinnost jíst dobře. To mám taky z domu, vařilo a jedlo se u nás vždycky zdravě. Takže když sním řízek, vim, že to není fajn. Takže se snažim hezky jíst a vedlejší důvod toho je (teď si nejsem jistá, jak je to doopravdy, ale podávám tu teď rozumové stanovisko) mít optimální váhu. V budoucnosti leží i více sportu, chtěla bych běhat a plavat, aby to bylo na těle vidět. Čísla vám říkat nebudu, protože byste se mi smáli (nebo spíš smály):D.
No na kurzu sem hodně jedla, ale taky tam bylo hodně pohybu a měla sem vlastně dost hlad a atak sem radši jedla víc, abych se neklepala, že:) A teď o víkendu doma to bylo vyloženě obžerství. Ale zdravý obžerství zas:D

Mám takovou ironickou náladu. Vlastně sem dost nespokojená, ale díky (kvůli) ironii píšu spíš pozitivně. Nespokojená se svou nevůlí! Ale to přijde. Musí. (Prosím)

No nic, končim. Měla bych se učit. Hahaha.
 


Komentáře

1 fall fall | Web | 7. června 2011 v 14:34 | Reagovat

určitě pošli...fallenlight@seznam.cz

2 fall fall | Web | 7. června 2011 v 14:35 | Reagovat

a hlavně buď :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.