dort staronového Frankla

9. srpna 2011 v 22:46
Dneska jsem upekla krásnej dort pro Milýho. Ten si pro něj sice nedošel, ale jde o to gesto práce pro něj. Vlastně peču ráda. Jen jsem povětšinou líná.

Pak jsem taky zjistila, že mám kamarádku. Kromě té jedné, co je už pár měsíců za mořem a té, co má ješitnýho chlapa, mám ještě jednu. Skamarádily jsme se na základce, pak to na chvíli vyšumělo. No a vidíme se jednou za půl roku, častějc to nějak nevyjde. No a dneska jsem se dozvěděla, že jsem pro ni vlastně nejbližší kamarádkou, bo je divná, že prý jí nevyhovují ženy. Tak jsem ji navedla na mou a kamarádkyčíslojedna teorii, že ne ona, ale to ti všichni ostatní jsou divní, poněvadž konformita je zlo. Což nás staví do vynikajícího postavení častoosamocených, žeano.

Zítra jedu do školy pro dobrozdání pančela z průserovýho předmětu, aby mě nevylili nadobro. Snad to vyjde. A pak už budu hodná, slibuju!

(Jó a ještě mám od staronové nejlepší kámošky doporučenou knížku na paličkumakovičku zahleněnou srancama od pana Frankla, toši si ji asi zítra pujčím, abych získala nový náhled na smysl života oujé bejbe.)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.