nic se neděje

12. srpna 2011 v 13:11
A teďka se zase nic neděje. Jsem pořád doma u rodičů a občas mi z mamky hrabe, ale docela to jde, mám zásluhy ve formě zavařování darů zahrady a udržování baráku v cajku, takže se nebudu cítit blbě, až budu v zimě odvážet.
Těšim se na víkend. Kamarádi maj svatbu a pak jedem za dalšíma kamarádama na jeden kurz. Milej tam bude přednášet chytrosti a já sbalim kamaráda a půjdeme někam na prochajdu. To bude bájo.
No a od pondělí jsem v Brně a budu tam sama pekelně dlouho, dva měsíce. Jen já a pes. Milej je v tahu. No ale zase se těšim, že budu mít docela čas na psa i na sebe. Chci s ním začít pořádně cvičit, protože je chytrej a moh by toho nejvíc umět, jen kdyby neměl flákače paničku. A taky chci běhat a třeba vytáhnout brusle a jezdit na přehradu. A zase zprovoznit kolo. A být v lesní školce a obdivovat to tam a těšit se, že až budu mít jednou taky bejby, že bude chodit do takovéhle školičky.
No a tohle všecko podmiňuje, že vyjde odvolání a oni mě nevyrazí ze školy, jinak si najdu práci a budu někde za kasou blbnout z lidí. Tuhle variantu si ale nepřipouštím, protože oni se nade mnou slitujou!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.