pohoda na druhou

25. srpna 2011 v 22:56
Libuju si ve své jinakosti a směle háčkuju v tramvajích z motouzu. Kolemsedící a stojící se buďto usmívají a začínaj hovory (babičci a dědečky) nebo šklebí (puberťáci a zastydlé ženské) nebo ignorují.

Dneska jsem utratila fůru peněz ha hadry a tečkou byly botky. A ani mě to neštve (obyčejně mám tendence vyčítat si neschopnost šetřit). Důvodem mi bylo to, že už si na sebe několik měsíců nic nenakupuju a taky to, že když jsem poslední čas někam vlezla, byla jsem natolik znechucená, že jsem to zase brzo vzdala. Tentokrát to náhodou vyšlo a já si odnesla 4 tílka, jedno triko, dvoje kraťase, dvě sukně, jedny šaty a jeden šátek na paličku makovičku. Z toho tři kusy ze sekáče, zbytek normální obchody. No a ještě ty botky. Nebudu počítat, kolik peněz jsem za ty dva týdny v Brně utratila, bolelo by to.
Krom hader jsem utrácela taky za květiny (na zkrášlení smutnýho bytu) a věci kolem kytek. No a za žrádlo. Mám tolik jídla, že nemusím aspoň 3 týdny strčit čumák do obchodu... Jenže to já nedokážu, samozřejmě:) Pozitivem je, že si docela dost vařím. Negativem, že neodolávám (ani se nesnažím) sladkému. Asi bych se měla začít snažit. Zatím mě to neštve, protože je léto a nemusim trpět v kalhotách, které mě tlačí v pase. Ani nepřibírám, protože jsem pořád v pohybu. S děckem při hlídu, se psem, taky chodím plavat. Jen do běhání se ne a ne dokopat. Dokonce jsem aj běžecky vymóděná na první ranní psí prochajdu a skoro nic nenaběhám. Prostě se mi nechce. Je mi nějak vše jedno, plynu dnama a užívám si je. Stále moc nemluvim s lidma, není důvod. Je mi takto dobře.

Nechci vlastně nic sdělit, jen jsem se zasekla u pc. A přemýšlím nad tím, jak teď spokojeně žiju. Uklízím kolem sebe, vařím si, jsem se psem, brigoším hlídem i kavárnou, zušlechťuju byt a přemýšlím nad jednoduchostma, aby to tu hezky vypadalo. Trochu se mi stýská po milém, ale ne zas tolik, abych si tim kazila tu pohodu.

Zítřek má být hodně horkej. Ráno půjdu na prochajdu a oberu v opuštěných zahrádkách ostružiny a snad i jabka padaný. Pak se nasnídám a spakuju k vodě. Tam budem s psiskem zevlit a plavat tak do jedenácti, víc ne, abychom si neuhnali nějakej úžeh nebo něco podobnýho. Doma si dám lehkej obídek, nejspíš dušený fazolky s něčím. A pak neumřu po cestě busem na hlídání, s děckem zalezem do údolí a budem si tam hrát. Pak domů, přijde kamarádka, půjdem zase k vodě s psiskem a pak si uvaříme dobrou a zdravou večeři, možná mrknem na film nebo otevřem víno a budeme si povídati. A pak už bude pozdě a já půjdu spát:). A jestli bude během dne čas, chtěla bych se zase pustit do medvídka pro děcko. Teď jsem na něj nějakou dobu nešáhla, protože jsem si zlomila háček (a dneska koupila novej:)).

Tak jsem si to tu hezky sesumírovala a jdu do spálovic. papa.
 


Komentáře

1 barumka barumka | Web | 28. srpna 2011 v 11:09 | Reagovat

A pritom jsou ty zdravy veci tak drahy! Potvory...Tu mucholapku bych mozna vyzkousela, protoze to je fakt porad dokola, clovek sice probere celou spajzku, vyhazi vsechno, do ceho nalezly, no a stejne se za cas zase objevi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.