o sebevraždě s úsměvem momentálním

8. listopadu 2011 v 15:30
Nechápu moc můj stav. Už zase můžu pít puerh, poslouchat hudbu, mluvit s lidma a chodit za kultůrou, číst a psát. Dokonce mám chuť tvořit. To vše se míchá s vědomím toho, že nejsem ani z půlky tak vyrovnaná, jak jsem byla ještě před měsícem. Nebo to možná není o vyrovnanosti a nevyrovnanosti. Plně si zase uvědomuju riziko sebevraždy v mým životě. Měla bych si o sebevraždě přečíst nějakou chytrou literaturu. Mám k ní velmi liberální vztah a beru ji jako možnost výběru na cestě životem. He, životem...:) Ani si ji úplně nespojuju s depresí, protože při depresi je mozek zatemněnej nemocí a tam podle mně není správný se rozhodovat v takové věci. Spíš jsem teďka taková plnější, mám prostě víc zájem o cokoliv. Asi jsem ten oddech potřebovala, oddech, kdy mi dělalo dobře sedět a háčkovat a nemluvit s lidma.
Baví mě malování po těle. Samotetování. Je to úplnej rituál. Mám teď něco rozdělanýho, ale čekám na další správnou chvíli, kdy budu nějak psychicky rozviklaná, abych v tom pokračovala. Neplánuju, prostě to v tu chvíli přichází a je tvořeno. Ani nepotřebuju drogy k životu, je to i tak dost zajímavý.

No nic, jdu zase psát do školy mou ironií překapávající esej. Píše se mi dobře, ale ani za mák netuším, zda je to práce dobrá nebo ne. Psát moc neumím, nedokážu to vůbec zhodnotit. Nejčastěji to vedlo k tomu, že jsem práce neodevzdala, ze strachu před neúspěchem.
Ale rozhodla jsem se, že musím sestře složit písničku. Nebo básničku. Ona ji zhudební a já budu při koncertě uznale pokyvovat hlavou a plácat se do hrudi, jakej jsem to byla literát.
 


Komentáře

1 fall fall | 8. listopadu 2011 v 22:07 | Reagovat

nemám prostor (doslova, jsem bez noťasu v bystrci, a nechci tu sestře šašit na pc), takže napíšu a počtu až zítra.

Každopádně stihla jsem teď přelétnout tvoje nadpisy a...sakra...je to všechno tak propojený...

přežij noc!

2 fall fall | 9. listopadu 2011 v 22:16 | Reagovat

tak jsem přečetla...Vendy, nelpění na svém životě je fajn, ale myslím, že děcka potřebujou lidi, jako seš ty.
Třeba u nás teď sháníme do budoucna někoho školeného, kdo by byl schopen učit pár dětí ůdoma", místo klasické ZŠ..a tak :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.