tvůj polštář pod mou hlavou

23. listopadu 2011 v 23:11
dnešek byl dobrej. takovej docela zajímavej. ale měl zkončit už tak před hodinou zapadnutím do peřin, protože mám teplotku.

celý dopoledne jsem hlídala kloučka. miluju ho. a tete tete? copak aďo aďo? je mu rok a osm měsíců. bomba věk. začíná se vztekat a tak, je zábava. aspoň si mám kde zkoušet své respe dovednosti. jde to. a v rámci hlída jsem momentálně v mobilní pohotovosti. kdyby se náhodou začlo rodit. tak tetoteto pohlídá. a ráda! jej jak já se na to miminko těšim:)

no pak domů a dýňová polívčička a na hoďku hají. předtim mi ještě volal chlapisko, že je v sekáči. zlatíčko moje. nakoupil za maluško peněz krásný věci. hlavně světry tři. to potřebuje:) a polobotky jak ze žurnálu. frajer můj. nadšen a já s ním. už jsem mu to vyprala (s láskou) a topením vyrábíme vlhký vzduch:)

pak jsem rozpletla celou přední část mýho svetru. neva mi to. jeden film v pátek večer a jeden v neděli a mám to zpět. a nebudou chybky (detailista:D). maminka je ze mně na mrtvicu, že pletu bez střihu nebo jak se tomu řiká. ale mamí, mně stačí hladce-obratce a zbytek se nějak udělá. se vám pak vyfotim s hotovým dílem!

s chlapiskem si kupujem k Ježíšku matrace. spolubydly kamoška nějaký prodává. jsou nový a dobrý a pružinový a levný. to hlavně:) a matrace potřebujem, líp se na nich bude tulit. spíme přitulení. víte? už 5 let!

no a teď jsem se probírala Pestrýma, zítra dojde na Zelené a šup s tím do prezentace a v pátek s tím lehce oblbnout spolužáky. ale bacha na citát dole!
taky zítra píšem test ve škole, ale na ten kašlu.

mám dobrou náladu. to je tou Librovou. chytrá paní. moc a moc. nebo ne chytrá, moudrá, to je to slovo.
a taky tím, že sem si dneska naordinovala hoďku spánku a hoďku pletení. jes. ruční práce jsou nej terapie:)

a tu máte písničku, jdu totiž spát a to je taková pěkná písnička:)! navarová jede!

Dej mi trpělivost, abych snášel věci, které nemohu změnit. Dej mi odvahu měnit to, co změnit mohu. A dej mi moudrost, abych jedno od druhého uměl odlišit. (Stará modlitba)

prostě tolerance vivat. trénujme, nechť je!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.