18.9.

18. září 2012 v 9:42
první kopec každodenní ranní vycházky se psem mám ráda. nejen, že tam nikdy nikoho nepotkávám, ale taky se vždycky zahřeju a tělu to myslím si dělá moc dobře. často sundávám boty a až k cestě jdu bosa. zem už je pěkně studená, ale vybírám si místa s jehličím a loňským listím, tam je tepleji.
dneska jsem v lese vnímala ptáky. kromě sýkorek jsem slyšela najednou aspoň čtyři datly. nebo spíš strakapoudy, ty tu vidím často, datla jen jednou. z těch čtyř jsem ale viděla jen jednoho, jak šplhal po kmeni vzhůru.
a pak tam zas byl slet sojek. sojky mi připadají nebezpečný. mají totiž strašně krásný tělo a k tomu tělu velkej zoban. dělaly pěknej kravál, musí jich v tom lese bývat plno.
pak už jsem jen prošla cestičkou kolem zahrádek, posbírala padaný jabka, dole pár ořechů a šla domů.
.
jdu hlídat. nechce se mi, nejraději bych zevlovala doma, dívala se na filmy, pletla a uklízela. a ne celej den hlídala a večer šla do školy. ale zase budou peníze.
včera večer jsem taky hlídala. ale ne moje děti. ozvala se mi maminka holčičky magdalenky, kterou jsem svého času hlídávala dost intenzivně a docela dlouhou dobu. magdu sem neviděla rok. ale pamatuje si na mě (v tři a půl letech) a je kouzelná, upovídaná. a strašně krásně kreslí. bylo to nejvíc v pohodě hlídání za poslední čas.
.
no nic. jdu si dát sprchu a pak už půjdu na autobus.
s chutí do toho...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.