chlap

14. září 2012 v 11:14
dneska mi bylo v lese moc dobře. asi ty ranní psí vycházky fakt můžu. třetí den po sobě nasávám podzim v ještě zeleným listí. mám chuť lehnout si a zahrabat se do listí loňskýho a bůhvíproč to neudělám. zablbnu se psem (jo, fall, vaše řádění mě nakoplo zas si s ním víc hrát:)). posbírám jabka, co nikdo nechce a doma z nich udělám štrůdl.
.
teď právě jsem rozsekla moje malé trápení posledních dní (týdnů), kdy mi prostě nechybí můj chlap. je pořád někde jinde, než já. jsem už naučená trávit čas sama a nezávisle na něm. čekat, že on bude moct, už mě přešlo. a tak trávím dny s kamarádkama a kamarádama a se psem a sama se sebou a on mi nechybí. je to špatně. může si za to sám. problém celých šesti let vztahu. teď sem mu to bez omáčky naservírovala a už vidím, jak se chudák utápí ve výčitkách a jak bude slibovat, pár týdnů mu vydrží snažení a příští léto jsme tam, kde jsme byli. já strategicky nebudu jezdit mezi moc nových lidí, protože kdyby se nedejbože stala ta docela normální věc, že potkám nějakýho jó dobrýho chlapa, zas tu máme krizi jak blázen a stresy naprosto zbytečně.
víte, já sem přesvědčená, že s chlapem patříme k sobě. fakt že jo. rozhodně počítám s tím, že spolu budem mít děti a slaměnej barák a tři ovce. jen mě tyhlety stavy, kdy ho prostě sice mám ráda, ale necítím se zamilovaná, cítím lásku, ale on mi nechybí, dost znervózňujou. a rok co rok zjišťuju furt tu samou příčinu. že na mě sere. že vždycky jsou prioritnější věci jak já.
.
doprdele.
jdu uklízet a uvařit si miso polívku.
 


Komentáře

1 bludickka bludickka | Web | 21. září 2012 v 17:29 | Reagovat

No jo, ono je to těžký. Taky jsem si někdy všimla, že si dělám zbytečně hlavu, ať je to tak či onak. Mohla bys být třeba i ráda. Asi je lepší, že necítíš takový stesk, než abys po večerech bulila u televize a nezajímalo tě nic jinýho, než kdy ho budeš mít zas u sebe :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.