25.11.

25. listopadu 2012 v 12:02
mám to tady na naší new chalupě fakt ráda. kachláky v kuchyni, dřevěný podlahy a tak. ale. už teď se děsím vánoc, kdy tu všichni budeme ve třech místnostech bez možnosti někam zdrhnout a zavřít se tam. stačí jedna maminka a možnost učit se je ztracená. pořád mluví:)
.
.
včera sem byla s Leikem na birrelu a bylo to dobrý. došel tam sám s berlema a psisko ho jen dvakrát málem shodil. je fakt hustej, jak bojuje. jednou jsem ho chudáka rozbrečela, když jsem mu řekla, že z okna nevyskočil, ale vypadl. chápete to? jemu za těch x měsíců, kdy je normálně na příjmu, nikdo neřekl, co se tehdy vlastně stalo! tak sem ho objala a nechala brečet, nabídla mu kapesník a snažila se z něho vypáčit nějaký pocity. pak jsme o pocitech mluvili.
.
.
no a nějaký prozaičtější skazky. sehnala sem si doučko angliny a ta holka je fakt skvělá! budem se scházet dvakrát týdně. myslim, že mi to dost pomůže (ale zkoušku asi stejně nedám:)). hlavní hned po tom, že umí anglicky, je fakt, že plete:) a podle toho se cení charakter! si myslim:)
.
.
tak já si jdu zopáknout alternativní a augmentativní komunikaci a pak etiologii MP. pořád dokola.
nicméně jsem se dozvěděla skvělou zprávu, zítra mě čeká jen jeden test. prezentace něčeho, co nemám nachystaný, se nekoná. až za týden. skvělý!!!
 


Komentáře

1 aňa aňa | 25. listopadu 2012 v 17:58 | Reagovat

není pravda, že mu to nikdo neřekl. jen si to nepamatuje.

2 ven-ven ven-ven | 25. listopadu 2012 v 20:53 | Reagovat

tak mluvím o době, kdy už vnímá. a kdy rodina něco nezvládá.

3 Krvavý koleno Krvavý koleno | 26. listopadu 2012 v 11:21 | Reagovat

Teda :) tu chalupu ti závidím. Když jsem byla ještě malá, měli jsme chalupu v Krkonoších, starou poctivou roubenku, s dřevenýma podlahama, starou půdou plnou myší a kun, pro vodu se chodilo k pumpě a tak... Pravá poetika.
Vánoce jsou ještě daleko, užívej si toho, co je teď a netrap se myšlenkama na ponorku :) Bude to asi drsný i bez toho, aniž by ses stresovala preventivně. Může se zeptat, v jakým kraji tu chalupu máte?

4 ven-ven ven-ven | 26. listopadu 2012 v 11:43 | Reagovat

Drahanská vrchovina. Je tam krásně:)

Já se ani nestresuju. Jen předpokládám dopředu:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.