4.11.

5. listopadu 2012 v 0:50
znáte takovej ten pocit, jak se podíváte přesně na ten film, jakej jste potřebovali? a on vám zapadne do hlavy a dobře se tam usadí a zlepší vám den. anebo večer či noc.
teď jsem se podívala na Dívku s perlou. neumím psát recenze. ale... prostě v tom filmu se skoro nic neděje. ale asi právě to mu dává na dojmu plusový body. ubíráme se pořád stejnýma ulicema, potkáme stejný lidi, jsou tam opakující se scény chození k řezníkovi, plavení po kanálu, věšení prádla, záběry na utrpení vermeerovy ženy a pak záběry v ateliéru. služka Griet je neuvěřitelně krásná.
uf. pustila bych si ještě něco. ale nevím, jestli není škoda překrýt tenhle film.

.
.
.
ještě chci napsat o jednom filmu.
ono... moc často se mi nestává, že bych chtěla nějakej film vidět vícekrát. a když už se na něco podívám, dost častio mě to v půlce přestane bavit. a opětovné puštění zas za nějakej čas není moc pravděpodobný.
je ale jeden film, kterej sem viděla už třikrát. naposled před asi dvěma dnama. jmenuje se Speak nebo Mluv, chcete-li. a to je přesně ten film, kterej mě zaujme i při znovushlédnutí. je o holce, která je očividně mimo. 'uvězněná v pokaženým letním dni'. něco se jí stalo a asi právě ten způsob, jakým se z toho dostává, je to oko, co mě na tom znovu lapá.
mám chuť se na něj podívat znovu.
jak jsem tu, kde nechci být.
ale neudělám to.
a to bude dneska všechno. nebo snad jen... sehnaly jsme normální kmín. a chleba s ním pečenej je nejlepší chleba, co sem kdy jedla. s máslem a marmeládou. římskej kmín už nemůžu ani vidět.
lidi zlatí, já se tak těším domů! dneska jsem na netu našla štěňátko, naprosto kouzelnýho parťáka k našemu obludkovi. a dokonce chlap tam volal, jestli je ještě volné. normálně bychom měli druhýho psa! ale pejsánko má už novýho páníčka. nic naplat, věci se dějí tak, jak se dít mají. on se najde další kouzelnej pes. anebo nenajde.

jdu omrknout situaci, zda mám vrátit pc. uvařit si čaj a promyslet, jestli dneska bude ještě nějakej film nebo ne.
 


Komentáře

1 fall fall | 6. listopadu 2012 v 21:51 | Reagovat

k háčkování, kdyby tě to zaujalo, myslím že by to byl dobrý dárek (k čepici třeba :) )
http://ilci-taktovidmj.blogspot.cz/2011/09/kabelka-z-hackovanych-ctvercu.html

2 Aranel Aranel | 6. listopadu 2012 v 23:05 | Reagovat

Kmín mám taky hrozně ráda! I tu kombinaci, kterou popisuješ, a zrníčka, která z chleba opadají, ještě nasypu navrch.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.