ok, nezvládám to. bože proč sem sakra tak silná...

11. května 2016 v 13:01
A pak jsou takový dny, jako dnes. Kdy mám v břiše balvan a cítím takovej smutek...
Za všechno může včerejší terapie, kdy vybraná bachovková směs a imaginace spojená s kinezkou zřetelně ukazují, co kryjou mý klapky na očích.


Završím to setkáním se s chlapem, měl na odpoledne psa, ptze sem po práci jela na terapii. Ani nemám touhu ho vidět, do té doby mi chybí jen trochu, jen v něčem. Ale vidím ho ráda. Strašnou únavu zaleju kafem a jdem na večeři. Poslouchám ho, on mluví. Vykládá o tom, co dělá v práci, jak bude trávit víkend, že asi pojede do divočiny za jedním fakt divokým kamarádem, že mi doma začal dělat tu pomůcku do školky, na niž je třeba použít vrtačka a podobně, a nechal mi tam dárek, tedy nástroj na lepší výrobu sandálek. Chová se jako chlap. Chlap, co ví, co chce dělat. A já si říkám sakra a kdo ti bránil, abys byl živej i ve vztahu? Já nejsem ten, kdo ti svazoval ruce. Ty sis je roky svazoval sám. Za divokým kamarádem jsi mohl jet už stokrát, proč jsi nejel? A za vinu to dáváš vztahu... Při tom, jak se vidíme, si frčím na tom, co Miluška říká, jaký maj žen být, že maj být ženský, že chlap vedle sebe nechce druhýho chlapa, chce ženu. A tak ho poslouchám, mluvím míň než mám ve zvyku, chválím. Netlačím nic. A kupodivu (kupodivu?) mi to přináší klid. Protože ono to funguje. Já mu dávám prostor a on si ho bere a dejchá a nemusí dělat to, co si myslí že já chci... Aspoň doufám...

A pak se mi do hlavy znovu dostane moje terapeutka a já vůbec nevím, co si s tím jejím sdělením počít. Z terapie jasně vyplývalo, že sem víc v prdeli, než si připouštím. Že bych měla říct dost, tak se ke mě chovat nebudeš. Vidíte tam ten podmiňovací způsob? Neměl by říct jednou tak a podruhé tak. Prostě všechny ty věci, co říkaj kamarádky, máma a sestra. Takové ty klasické vyvalené oči a ty si to necháš líbit? Neměla bych ho donekonečna omlouvat a chápat, že každej má problémy a bla bla. Ale zatím tam je podmiňovací způsob a já mu neukážu ani dveře ani zavřený srdce. Já zatím doufám, že... vy víte co.

Soupis mých úkolů:
- pěstovat sebelásku - wtf?
- zvědomovat svoje emoce, prožít je a nastolit v nitru nic
- co nejčastěji se vracet a zůstávat v nic - úkol nad úkoly
- být trpělivá. se sebou hlavně
- dělat Natálčin zářivý dech (ať se ode mě ty vnější hnusy pěkně odrazí) a překódovávání se

To nemusíte chápat, stěží vím sama o čem mluvím...
 


Komentáře

1 Zuz Zuz | 14. května 2016 v 9:41 | Reagovat

Ach Ven... jsi drsná, že to tak zvládáš, i když možná hůř než si myslíš nebo třeba mnohem líp, to je jedno.
Moje Psychoušová mi pořád říká, že mluvit a řešit věci tak jak chci s Lukem musím (mám taky tendence ho pořád chápat a omlouvat a tak vůbec, ale pak mám z toho jednou za čas velký zkraty), že prý ho sice nemám nutit do něčeho, když to zrovna chci jen já, mám počkat až bude ve správným rozpoložení a prosadit se, aby se mnou nevoral.  Nevím, jestli je to pochopitelný a taky kdoví jak bych to aplikovala, kdyby mi třeba po porodu řekl, že se rozejdem.
Každopádně se nedej, Vendy!

2 SergiooT SergiooT | E-mail | 17. ledna 2017 v 9:03 | Reagovat

I found this page on 18th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

3 Akilmerrolla Akilmerrolla | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 22:13 | Reagovat

This condition is fairly limited by the reproductive system and can have several causes for example a response to injury or abnormal blood circulation inside the testicles.  Use these circumspectly however, while they may lower blood glucose levels, which is an unsatisfactory effect that face men whose blood sugar are properly balanced.

4 Smithg155 Smithg155 | E-mail | Web | 25. června 2018 v 10:04 | Reagovat

This kind of game gives a real experience of gbdebkfgkffdgabc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.